Hakkımızda - HAKSAN REDÜKTÖR

HAKKIMIZDA

Sektördeki geçmişi 1973 yılında kurulmuş olan Onay Dişli’ye dayanan Haksan Redüktör Dişli Makine Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi ürün performansını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
2009 yılında devralınarak üretime devam edilmesi sağlanan Onay Dişli’nin ortaklarından Hakan İSTANBUL 2023 yılında ortaklıktan ayrılarak Haksan Redüktör Dişli Makine Metal San. Tic. Ltd. Şti’ni kurmuştur.
Yılların tecrübesine ek olarak bünyesinde barındırdığı CNC işleme merkezleri, CNC Tornalar, Dişli Profil Taşlama, CNC Diş Açma Tezgâhları ve uzman kadrosu ile kaliteli, güvenilir, sessiz ve titreşimsiz redüktörler üretmektedir. Ayrıca marka ve model fark etmeksizin çeşitli alanlarda kullanılan redüktörlerin bakım/onarımı ile müşterilerinin her zaman yanındadır.


VİZYON

Firmamız kaliteli ve inovatif çözümlerle birlikte yüksek müşteri memnuniyeti elde etmeyi, müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

MİSYON

Güven ilkesini benimseyip çevreye ve topluma duyarlı bir biçimde müşteri memnuniyetine önem veren, çalışanlarına ve iş ortaklarına değer katan, her zaman yenilikçi ürünleri müşterilerine sunan bir üretici olmak için çalışıyoruz.

Haksan Redüktör Dişli Makina Metal San. Tic. Ltd. Şti.

İstasyon Mh. Yarış Çıkmazı Sk. No:1/158 İSTİM Sanayi Sitesi
Tuzla/İSTANBUL
Tel: +90 (216) 766 06 87Mobil: +90 (542) 255 95 98

info@haksanreduktor.com

Bizi Takip Edin!